2010 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
24.10.2020 Harkkapelit Littoinen KHT LTU - KaaNa P10
17.10.2020 P10 Liiga Lieto KHT B LTU keltainen - EuPa White
17.10.2020 P10 Liiga Lieto KHT B TPS - LTU keltainen
17.10.2020 P10 Liiga Lieto KHT A LTU keltainen - Lieto Punainen
04.10.2020 P10 Liiga Littoinen KHT B LTU keltainen - ÅIFK/svart
04.10.2020 P10 Liiga Littoinen KHT A LTU keltainen - KaaPo/P10 Keltainen
04.10.2020 P10 Liiga Littoinen KHT A PaiHa Vihreä - LTU keltainen
04.10.2020 P10 Liiga Littoinen KHT B SalPa/ P10 - LTU keltainen
20.09.2020 P10 Liiga Yläkenttä KHT B TPS - LTU keltainen
20.09.2020 P10 Liiga Yläkenttä KHT B LTU keltainen - ÅIFK/svart
20.09.2020 P10 Liiga Yläkenttä KHT A KaaPo/P10 Musta - LTU keltainen
20.09.2020 P10 Liiga Yläkenttä KHT A LTU keltainen - APU P10 YJ
19.09.2020 P10 Kakkonen Laitila keskuskenttä nurmi A ÅIFK/gul - LTU musta
19.09.2020 P10 Kakkonen Laitila keskuskenttä nurmi B MaPS - LTU musta
19.09.2020 P10 Kakkonen Laitila keskuskenttä nurmi B LTU musta - APU P10 YJ
19.09.2020 P10 Kakkonen Laitila keskuskenttä nurmi A LTU musta - Jyske
06.09.2020 P10 Kakkonen Hirvikoski B LoPS Yellow - LTU musta
06.09.2020 P10 Kakkonen Hirvikoski B LTU musta - APU P10 YJ
06.09.2020 P10 Kakkonen Hirvikoski A LTU musta - SoVo
06.09.2020 P10 Kakkonen Hirvikoski A Wilpas - LTU musta
05.09.2020 P10 Liiga Hallinurmi Rauma A KaaPo/P10 Musta - LTU keltainen
05.09.2020 P10 Liiga Hallinurmi Rauma A LTU keltainen - P-Iirot keltainen
05.09.2020 P10 Liiga Hallinurmi Rauma A LTU keltainen - P-Iirot
05.09.2020 P10 Liiga Hallinurmi Rauma B PTU - LTU keltainen
30.08.2020 Harkkapelit Naantali KHT, Karvetti LTU - VG, xxx
23.08.2020 P10 Liiga Salo Astrum KHT A LTU keltainen - ÅIFK/svart
23.08.2020 P10 Liiga Salo Astrum KHT B APU P10 YJ - LTU keltainen
23.08.2020 P10 Liiga Salo Astrum KHT B LTU keltainen - SalPa/ P10
23.08.2020 P10 Liiga Salo Astrum KHT A RaiFu - LTU keltainen
23.08.2020 P10 Kakkonen Raisio Kerttula KHT B LTU musta - Wilpas
23.08.2020 P10 Kakkonen Raisio Kerttula KHT B LTU musta - APU P10 YJ
23.08.2020 P10 Kakkonen Raisio Kerttula KHT A LTU musta - SoVo
23.08.2020 P10 Kakkonen Raisio Kerttula KHT A RaiFu Vihreä - LTU musta
09.08.2020 P10 Kakkonen Littoinen KHT A LTU musta - RaiFu Vihreä
09.08.2020 P10 Kakkonen Littoinen KHT B LTU musta - MaPS
09.08.2020 P10 Kakkonen Littoinen KHT A LTU musta - Jyske
09.08.2020 P10 Kakkonen Littoinen KHT A LTU musta - LoPS Yellow
08.08.2020 P10 Liiga Aura Urheilupuisto N B LTU keltainen - RaiFu
08.08.2020 P10 Liiga Aura Urheilupuisto N B KaaPo/P10 Keltainen - LTU keltainen
08.08.2020 P10 Liiga Aura Urheilupuisto N A LTU keltainen - APU P10 YJ
08.08.2020 P10 Liiga Aura Urheilupuisto N A TPS - LTU keltainen
25.07.2020 P10 Kakkonen Somero KHT B ÅIFK/gul - LTU musta
25.07.2020 P10 Kakkonen Somero KHT B LTU musta - LoPS Yellow
25.07.2020 P10 Kakkonen Somero KHT B LTU musta - SoVo
25.07.2020 P10 Kakkonen Somero KHT B Wilpas - LTU musta
23.07.2020 P10 Liiga Littoinen KHT B PaiHa Vihreä - LTU keltainen
23.07.2020 P10 Liiga Littoinen KHT A APU P10 YJ - LTU keltainen
23.07.2020 P10 Liiga Littoinen KHT A LTU keltainen - PTU
23.07.2020 P10 Liiga Littoinen KHT B LTU keltainen - P-Iirot keltainen
05.07.2020 Harkkapelit Karvetti KHT, Teräskatu 3, Naantali VG-62, PiPs, .... - LTU
28.06.2020 P10 Kakkonen Aura Urheilupuisto N B APU P10 YJ - LTU musta
28.06.2020 P10 Kakkonen Aura Urheilupuisto N A KaaNa - LTU musta
28.06.2020 P10 Kakkonen Aura Urheilupuisto N B LTU musta - TPS/valkomusta
28.06.2020 P10 Kakkonen Aura Urheilupuisto N B LoPS Yellow - LTU musta
27.06.2020 P10 Liiga Kaarina KHT B Lieto Punainen - LTU keltainen
27.06.2020 P10 Liiga Kaarina KHT A LTU keltainen - FC Jazz
27.06.2020 P10 Liiga Kaarina KHT A LTU keltainen - KaaPo/P10 Keltainen
27.06.2020 P10 Liiga Kaarina KHT A P-Iirot - LTU keltainen
14.06.2020 Harkkapelit Littoinen. KHT LTU - VG-62
12.06.2020 Harkkapelit Loimaa, Hirvikoski LoPs - LTU
29.03.2020 Maskun Talvisarja Taponkedon halli, Masku LTU - ?
07.03.2020 P10 Futsal Littoisten monitoimitalo LTU - FC Inter 2010
07.03.2020 P10 Futsal Littoisten monitoimitalo KaaPo/Musta - LTU
01.03.2020 Maskun Talvisarja Taponkedon halli, Masku MynPa - LTU
16.02.2020 Harkkapelit Lähitapiola areena TuNL Kärsämäki 2010 - LTU
08.02.2020 P10 Futsal Littoisten monitoimitalo FC RP - LTU
08.02.2020 P10 Futsal Littoisten monitoimitalo LTU - Inter 2011
08.02.2020 P10 Futsal Littoisten monitoimitalo LTU LTU - FC Inter 2010
25.01.2020 P10 Futsal Littoisten monitoimitalo FC Inter 2011 - LTU
25.01.2020 P10 Futsal Littoisten monitoimitalo LTU - MaPS
19.01.2020 Länsi-Suomen Liiga Kaarinan Keskuskenttä LTU YJ - TuNL/MuSa/P-Iirot
19.01.2020 Maskun Talvisarja Taponkedon halli, Masku LTU - Ihalan Leijonat
04.01.2020 P10 Futsal Moision liikuntahalli LTU - KaaPo/Musta
04.01.2020 P10 Futsal Moision liikuntahalli FC Inter 2010 - LTU
14.12.2019 P10 Futsal Kurittulan koulu LTU - FC RP
14.12.2019 P10 Futsal Kurittulan koulu KaaPo/Keltainen - LTU
16.11.2019 P10 Futsal Moision liikuntahalli MaPS - LTU
16.11.2019 P10 Futsal Moision liikuntahalli LTU - FC Inter 2011
2010
Kategoriat